Čl. VII Cena

Čl. VII Cena zakázky

1. Cena zakázky (překladu, jazykové korektury nebo tlumočení) je uvedena v cenové nabídce (odpovědi na poptávku), kterou dodavatel zašle na požádání objednavateli.

2. Jestliže objednavatel nepožádá dodavatele o zaslání cenové nabídky, řídí se cena aktuálním ceníkem služeb dodavatele. Tento ceník zašle dodavatel objednavateli na vyžádání kdykoli emailem nebo poštou.

3. Pokud předběžná cena zakázky vychází pouze z odhadovaného počtu jednotek , řídí se výsledná cena zakázky skutečným počtem jednotek (u překladů bez soudní doložky počtem slov zdrojového textu, u překladů se soudní doložkou počtem normostran cílového textu, u jazykových korektur počtem slov zdrojového textu a u tlumočení počtem skutečně odtlumočených hodin či dnů)

4. Veškeré případné slevy z cen platného ceníku dodavatele musí být mezi objednavatelem a dodavatelem dojednány písemně před zahájením plnění zakázky.

5. Veškeré příplatky např. za expresní překlad, expresní zajištění tlumočníka nebo práci přes víkend či o svátcích jsou účtovány podle platného ceníku dodavatele.

6. Všechny ceny uvedené v ceníku dodavatele jsou bez DPH 21 %.

 

Povinné jsou pouze údaje označené
Pošlete nám nezávaznou poptávku:
Text zprávy:
Připojení souborů:
Přidat další přílohu
Kontrola proti spamu:
Opište přesně kód z obrázku