SOLETANCHE ČR, s.r.o.

SOLETANCHE Česká republika s.r.o. je schopna zajistit všechny materiální a technické požadavky na veškeré práce speciálního zakládání nebo práce s nimi související. Disponuje vlastní stavební základnou s dílnou a vlastními kompletními sestavami prováděcích mechanismů, které lze libovolně doplnit z parku mateřské firmy.
SOLETANCHE Česká republika s.r.o. byla založena jako samostatná česká pobočka francouzské firmy SOLETANCHE BACHY GROUP v roce 1992. Navázala tak na dobrou tradici svého jména v oboru speciálního zakládání staveb, jehož prudký rozvoj začal u nás při budování pražského metra v šedesátých letech, právě ve spojení s tehdy mimořádnou technickou asistencí firmy SOLETANCHE.
Pracovníci SOLETANCHE ČR čerpají jak z vlastních bohatých znalostí a zkušeností, tak z všestranné podpory mateřské firmy SOLETANCHE BACHY GROUP. Ta je v daném oboru předním mezinárodním představitelem, a to nejen svými výkony v řádu 700 miliónů USD ročně, ale obzvláště svou vysokou technickou úrovní, know-how a mnoha prověřenými metodami.

Povinné jsou pouze údaje označené
Pošlete nám nezávaznou poptávku:
Text zprávy:
Připojení souborů:
Přidat další přílohu
Kontrola proti spamu:
Opište přesně kód z obrázku