Sodexo s.r.o

Facility management a stravovací služby

Sodexo s.r.o. je první společností na českém trhu, která poskytuje facility management služby a služby pro firemní stravování. Ve světě je tato oblast činnosti známa jako integrovaný facility management . Poskytujeme služby průmyslovým a obchodním společnostem, školám, armádě a dalším institucím. Služby facility managementu jsou zajišťovány prostřednictvím dceřiné společnosti Altys, a. s. a pro naplnění legislativních předpokladů v oblasti školství zabezpečuje stravovací služby dceřiná společnost Sodexo - zařízení školního stravování, s. r. o.  Jsme držiteli certifikátů ISO 9001:2000 a HACCP. Obrat divize Stravování a facility management služby přesahuje 1 mld. Kč.

  
Benefity pod jednou střechou

Sodexo Pass ČR a. s. působí na českém trhu již od roku 1994.Postupně se stalo odborníkem na poskytování zaměstnaneckých benefitů především formou poukázek. Poskytované benefity pokrývají zaměstnanecké výhody v těchto oblastech: stravování, volný čas, finanční benefity a dárky. Oblast finančních benefitů pokrývá penzijní připojištění a životní pojištění.

Poukázky jsou určeny k úhradě zboží a služeb v oblasti stravování, kultury a sportu, relaxace, zdravotní péče, cestování, vzdělávání a k nákupu dárků. Poukázky mohou být použity jako zaměstnanecké benefity , nebo pro účely věrnostních a incentivních programů, či jako dárek pro zaměstnance. Pomocí  poukázek se snadno zvýší motivace zaměstnanců v každé společnosti. Díky kvalitní péči o zákazníky, jednoduché administrativě a celorepublikovému pokrytí je dnes Sodexo Pass ČR s více než 26 000 klienty, 600 000 uživateli a sítí více než 34 000 smluvních provozoven jedničkou na českém trhu v poskytování zaměstnaneckých benefitů.

Povinné jsou pouze údaje označené
Pošlete nám nezávaznou poptávku:
Text zprávy:
Připojení souborů:
Přidat další přílohu
Kontrola proti spamu:
Opište přesně kód z obrázku