ICONICS Europe B.V. - o.z.

ICONICS Europe B.V. - o.z. působí na českém a evropském trhu od roku 1994. Ve spolupráci s mateřskou společností ICONICS, Inc. se sídlem ve Foxborough, vyvíjíme a dodáváme vizualizační software na bázi OPC pro výrobní sféru, automatizaci a obchodní činnost.

Společnost ICONICS Europe B.V. - o.z. původně působila jako vývojové a obchodní centrum pro český a evropský trh.

Další rozvoj společnosti vedl k rozšíření týmu vývojových inženýrů, založení testovací laboratoře, rozšíření obchodního oddělení a založení technické podpory pro všechny evropské pobočky a jejich zákazníky. Zřízení pobočky v české republice vedlo vzhledem ke strategické poloze země ke zlepšení komunikace s českými a evropskými zákazníky, zvýšení kvality služeb a lokalizaci produktu.

ICONICS Europe spolupracuje se Západočeskou Univerzitou, kde si vychovává kvalitní, budoucí softwarové inženýry a testery.

Všechny produkty společnosti ICONICS jsou založeny na otevřených průmyslových standardech a lze je provozovat na různých verzích operačního systému Micrsoft Windows, jako Windows 98, Windows ME, Windows 2000, Windows XP, Windows NT, Windows CE, Pocket PC, Embedded NT, Embedded XP a Windows 2003 Server při použití jednotného vývojového prostředí. Všechny produkty dále umožnují plnohodnotný vzdálený přístup pomocí standardního webového prohlížeče v sítích intranet/internet.

Centrála ICONICS, Inc. byla založena v roce 1986 a její sídlo se nachází ve Foxborough, Massachusetts (USA) nedaleko Bostonu. Další pobočky společnosti lze nalézt na mnoha místech ve Spojených státech, dále v Holandsku, Spojeném království, Austrálii, číně, Itálii, Německu a české republice. Společnost ICONICS je držitelem osvědčení Microsoft Gold Certified Partner. Více než 40% obchodních aktivit společnosti je v současné době realizováno mimo území USA.

Vizualizační SW firmy ICONICS, který se může pochlubit mnoha mezinárodními oceněními, pomáhá zvyšovat produktivitu a snižovat náklady na integraci a údržbu, čímž optimalizuje vynaložené náklady. Produkty firmy ICONICS, at již založené na architektuře pracovní stanice - server nebo plnohodnotně využívající možnosti Internetu; bezdrátové, mobilní a multimediální systémy, nástroje pro analýzu dat a generování reportů v reálném čase mohou vizualizovat Vaše informace přesně podle Vašich představ kdykoliv, kdekoliv a na jakékoliv platformě společnosti Microsoft.

Povinné jsou pouze údaje označené
Pošlete nám nezávaznou poptávku:
Text zprávy:
Připojení souborů:
Přidat další přílohu
Kontrola proti spamu:
Opište přesně kód z obrázku