ELTODO, spol. s r.o.

Základní kámen ELTODO byl položen v roce 1991, kdy byla několika málo přáteli, odborníky na průmyslovou automatizaci, založena společnost ELTODO, spol. s.r.o. Založením společnosti ELTODO, spol. s r.o. byl nastartován dynamický vývoj spojený se strategickým zaměřením na významné oblasti tržního prostředí s dlouhodobou perspektivou. Systematickými kroky a cílenými akvizicemi se postupně ELTODO stalo významným obchodním partnerem v oblasti energetiky, dopravní infrastruktury, průmyslu, osvětlení a telekomunikace.

Za širokým portfoliem poskytovaných služeb podložených tradicí, odborností a kvalitou se skrývá historický vývoj skupiny ELTODO navazující zejména na působnost společností ELEKTROPODNIK, a.s., ENERGOVOD, a.s., Vegacom, a.s.,  ELEKTROSIGNÁL, s.r.o., MIS-ELEKTROTECHNIKA, s.r.o., KATES, spol. s r.o., Enest, s.r.o. a ELEXA spol. s r.o.

Obchodní aktivity skupiny ELTODO jsou od doby vzniku ve velké míře orientované na český a slovenský trh, ale i zahraniční dodávky mají stoupající tendence. Široké portfolio činností a rozsáhlé spektrum tržního uplatnění je pro ELTODO dlouhodobě stabilizující jistotou působnosti na tuzemském i zahraničním trhu.

ELTODO - to je tradice, kvalita a vysoká odbornost, která je výsledkem dlouholetého a systematického vývoje celé skupiny. Odborný potenciál spolu s výrobní základnou a řadou podpůrných aktivit včetně vlastního vzdělávacího zařízení představuje záruku úspěšného rozvoje podnikání i do budoucna.

Organizačně jsou ve skupině vyčleněny odborně specializované útvary a účelově vytvořené projektové týmy pro realizaci specificky zaměřených strategických zakázek. Řízení je nastaveno kombinací moderních metod třístupňového, horizontálního a projektové řízené.

Základní strukturu skupiny tvoří společnosti ELTODO EG, a.s., ELTODO-CITELUM, s.r.o., ELTODO dopravní systémy s.r.o. a Vegacom, a.s. 

Společnost ELTODO EG, a.s. je garantem naplnění strategických cílů skupiny ELTODO. Společnost zabezpečuje komplexní projekty, dodávky, montáže, údržbu, servis ve všech segmentech působení skupiny (energetika, doprava, osvětlení, telematika, pronájmy, stavby na klíč).

Povinné jsou pouze údaje označené
Pošlete nám nezávaznou poptávku:
Text zprávy:
Připojení souborů:
Přidat další přílohu
Kontrola proti spamu:
Opište přesně kód z obrázku