DIW Service s.r.o

Společnost DIW Service s.r.o je dceřinnou společností německé firmy DIW Deutsche Industriewartung AG (akciová společnost), která patří k divizi Voith Industrial Services koncernu Voith. Společnost DIW nabízí komplexní služby především v oblasti „technického a infrastrukturálního facility managementu" jakož i nejrůznější technické služby pro průmyslové objekty a správní centra. S cílem zajistit flexibilitu a rychlost a být našim zákazníkům nablízku založila společnost DIW více než 100 poboček v rámci celé Evropy.
 
V České republice byla společnost DIW založena v roce 2001 se sídlem v Brně. V současné době má pobočku v Brně, odloučené pracoviště v Jihlavě a hlavní sídlo v Praze a zaměstnává cca 570 zaměstnanců nejrůznějších profesních zaměření.

Společnost DIW se vyznačuje především inovacemi a neustálým zlepšováním, které vychází z  požadavků našich zákazníků a trhu. Důležitým základem pro zlepšovací procesy je identifikace očekávání a plánování, zavádění nových procesů, vyhodnocování dosažených výsledků a z nich vyplývajících  podnětů pro další zlepšování. Na základě toho se nám daří neustále rozšiřovat portfolio našich služeb a nabízet rozsáhlé služby facility - počínaje nejjednoduššími výkony až po komplexní nabídku technických služeb. 

Povinné jsou pouze údaje označené
Pošlete nám nezávaznou poptávku:
Text zprávy:
Připojení souborů:
Přidat další přílohu
Kontrola proti spamu:
Opište přesně kód z obrázku