Centire Czech s.r.o.

Centire Czech s.r.o.

Od svého vzniku se společnost Centire díky stovkám kvalitně zrealizovaných projektů úspěšně propracovala mezi přední poradenské a IT společnosti. 

Naše portfolio tvoří následující produktové skupiny:

•·                                 Organizační poradenství  

•·                                 Výkonnost a provozní činnost

•·                                 Sales & Marketing

•·                                 Finanční management

•·                                 Euroconsulting

•·                                 Informační technologie

•·                                 Outsourcing

  

Našim hlavním cílem je:

Při poskytování konzultačních a poradenských služeb vycházíme z dlouholetých zkušeností, jako i z vlastního a zahraničního know-how získaného úzkou spoluprácí s významnými zahraničními partnery v oblasti informačních technologií a poradenství.  
 
Specializujeme se především na služby v oblasti ekonomického řízení, implementace procesního řízení včetně zavedení potřebných podpůrných nástrojů, business process reengineeringu, snižování nákladů, optimalizace organizačních struktur, IT podpory realizovaných poradenských produktů, outsourcingu personalistiky, mezd a účetnictví, poradenství pro oblast financování projektů z fondů Evropské unie.
 
Vzhledem k tomu, že našim hlavním cílem je poskytování komplexních služeb, pracujeme nejen na specifických problémech z jedné oblasti poradenství, ale v případě potřeby klienta jsme schopní vytvořit jeden profesionálně fungující systém.

Náš klient je naším partnerem, kterému odevzdáváme naše vědomosti a zkušenosti získané prostřednictvím úspěšně zrealizovaných projektů v různých oblastech. Rozsah služeb, které poskytujeme, závisí na rozhodnutí našeho klienta. Je nám ctí nabídnout přímočaré řešení rozmanitých a komplexních problémů.

 

Povinné jsou pouze údaje označené
Pošlete nám nezávaznou poptávku:
Text zprávy:
Připojení souborů:
Přidat další přílohu
Kontrola proti spamu:
Opište přesně kód z obrázku