Canadian Medical Care

Canadian Medical Care je soukromé ambulantní zdravotnické zařízení, které od roku 1995 poskytuje lékařskou péči cizincům žijícím v Praze a českým občanům, kteří mají zájem o nadstandardní zdravotnické služby.

V letech 2004, 2006, 2007 a 2008 bylo Canadian Medical Care oceněno společností Comenius v prestižní soutěži "Českých 100 nejlepších" jako nejlepší zdravotnické zařízení roku.

Díky úspěšnému růstu kvality i množství poskytovaných služeb je dnes Canadian Medical Care jedním z hlavních poskytovatelů zdravotní péče v Praze skoro ve všech medicínských oborech. Dlouholeté zkušenosti, personální a nadstandardní technické zázemí, umožňují vykonávat nejen individuální zdravotní servis, ale i závodní preventivní péči malých i velkých organizací.

Dlouhodobá koncepční práce a především vysoká poptávka po kvalitních zdravotních službách stojí za rozvojem jednotlivých pracovišť. Srdcem Canadian Medical Care je klinika na Praze 6 - Veleslavíně. Zde poskytujeme konzultace v nejrůznějších lékařských oborech včetně široké škály diagnostických metod a kompletního spektra laboratorních vyšetření. Specializovaným pracovištěm je Modřanská pediatrická praxe (Praha 4) a nejnovějším přírůstkem je moderní pracoviště v objektu The Park na pražském Chodově (Praha 4). Toto pracoviště je vedle individuální péče zaměřeno především na poskytování služeb závodní preventivní péče.

 

Povinné jsou pouze údaje označené
Pošlete nám nezávaznou poptávku:
Text zprávy:
Připojení souborů:
Přidat další přílohu
Kontrola proti spamu:
Opište přesně kód z obrázku