Překlady textů

Kvalitní překlady textů

Překlady textů jsou vedle tlumočení a jazykových korektur naší klíčovou činností. Na překlady textů včetně finální jazykové korektury se specializujeme již od roku 1994, a proto můžeme jako jedna z ne mnoha  překladatelských agentur zajistit skutečně kvalitní služby za dobrou cenu.

Zkušební překlad textu zdarma

Plánujete přeložit větší množství textů a přemýšlíte, které agenturě překlad zadat? Zkuste nám zadat zkušební překlad textu zdarma a ověřte si kvalitu našich překladatelů. Tak budete mít jistotu, že vaše texty budou přeloženy správně.

Překládáme různé texty za dobré ceny

Pokud si vyberete pro překlad svých textů služby naší agentury, můžeme Vám nabídnout překlady textů za dobré ceny. Sami si můžete vybrat buď program množstevních nebo zákaznických slev.

Texty překládáme v mnoha oborech

Překlady textů v mnoha kombinacích

AlfaCZ - zkušený překladatel Vašich textů

Objednejte si u nás překlady textů (u dlouhodobé spolupráce nebo zakázky nad 100 normostran i krátký zkušební překlad textu - zdarma) a získejte kvalitního a spolehlivého dodavatele překladů!

Zkušební překlady textů zdarma!

Hledáte nového spolehlivého dodavatele překladů vašich textů a váháte si objednat překlady textů od naší agentury? Ozvěte se nám a my Vám vyhotovíme krátký zkušební překlad textu ve Vaší  jazykové kombinaci a oboru zdarma. Budete-li si přát, zaručíme Vám, že Vaše překlady bude provádět po celou dobu naší spolupráce stejný překladatel. Tím dosáhnete nejen jednotné terminologie, ale i jednotného stylu svých překladů.

Povinné jsou pouze údaje označené
Pošlete nám nezávaznou poptávku:
Text zprávy:
Připojení souborů:
Přidat další přílohu
Kontrola proti spamu:
Opište přesně kód z obrázku