Jazykové korektury textů

Jazykové korektury lze provést každému originálnímu nebo přeloženému textu. Nezbytná je především u těch textů, které mají prezentační charakter nebo jsou určeny pro širokou veřejnost.

Naše překladatelská agentura Vám nabízí tři druhy jazykových korektur

Druhy jazykových korektur

Jazykové korektury textů

Jazykové korektury textů jsou nejvíce žádaným typem korektur. Můžete si objednat jak samostatnou jazykovou korekturu jakéhokoli textu, tak následnou jazykovou korekturu našeho nebo cizího překladu. Jazykovou korekturu textů u nás provádějí zkušení korektoři, rodilí mluvčí. Při své práci se zaměřují zejména na kontrolu gramatiky, terminologie, stylistiky a odstranění drobných nedostatků či případných překlepů v textu.

Jazykové korektury správnosti překladu

Při jazykové korektuře správnosti překladu kontrolují naši překladatelé, kteří mají zkušenosti v daném oboru, správnost cizího překladu. Zde je třeba dodat spolu s překladem, který má být kontrolován i výchozí text. Tato korektura je zaměřena především na vyhledávání a opravu smyslových a gramatických chyb.

Předtiskové jazykové korektury

Předtiskové korektury textů se provádějí až po zasazení textu do finálního formátu. Při této korektuře se kontroluje zejména to, zda je finální text úplný a bez překlepů. Předtiskovou jazykovou korekturu textu provádějí jazykoví korektoři nebo překladatelé s perfektní znalostí daného jazyka.

Jazyky a obory

Spolupracujeme se zkušenými jazykovými korektory z celého světa v téměř všech cizích jazycích, takže Vám můžeme nabídnout odborníky z různých oborů. Každý z nich provádí korektury v oboru, na který se specializuje.

Výhody jazykové korektury

Více než třetina našich zákazníků si objednává překlady svých prezentačních materiálů včetně jazykové korektury. Text je samozřejmě správně přeložen již překladatelem, ale pokud jej navíc zkontroluje jazykový korektor, získá tím minimálně na čtivosti.

Povinné jsou pouze údaje označené
Pošlete nám nezávaznou poptávku:
Text zprávy:
Připojení souborů:
Přidat další přílohu
Kontrola proti spamu:
Opište přesně kód z obrázku