TLUMOČENÍ NA MANAŽERSKÉ KONFERENCI ,,KONKURENČNÍ VÝHODA“

7. června 2012 zajišťovala naše agentura tlumočení na jedné z největších manažerských konferencí. Ústřední téma, které se prolínalo všemi příspěvky, znělo - „Konkurenční výhoda“. Pořadatelem akce v klubu SaSaZu v Praze byla poradenská a vzdělávací společnost Motiv P, která má za sebou řadu úspěšných manažerských konferencí, na kterých vystoupili osobnosti českého i světového formátu, jako jsou Martin Roman, Taťána le Moigne, Štěpánka Hilgertová, Slavomír Lener, Stephena Grace, Dagmar Damková či Tomáš Halík. Jejich řady letos v létě rozšířili: jeden z nejznámějších a nejbohatších podnikatelů pan Andrej Babiš. Skromný a zároveň úspěšný manažer v dopravním odvětví pan Radim Jančura. Generální ředitel společnosti Jablotron pan Dalibor Dědek, Karel Janeček ředitel RSJ. Za společnost Unicorm předseda představenstva pan Vladimír Kovář. Hana Krbcová personální ředitelka ČEZ, Jitka Schmiedová Vodafone Czech Republic, Iva Pazderková a mnozí další.

Náročné časy jsou teprve před námi a vyžadují od nás to nejlepší, co v nás je. Ale co je to nejlepší? S čím můžeme uspět? Na konferenci "Konkurenční výhoda" se tyto otázky pokusili zodpovědět odborníci tomuto tématu nejpovolanější, ale také lidé, kteří reprezentují jiný úhel pohledu.

Podle slov zakladatele agentury Motiv P, Františka Hroníka, už před 25 či 30 lety P.F.Drucker psal o turbulentní době, ve které průměrný nebude mít šanci. Dnešní doba je náročná a prověřuje naše průměrnosti. Už nevystačíme s tím, že podle učebnice a podle našich předpokladů si zvolíme ziskovou nebo růstovou strategii. Jsme v době, kdy obě strategie potřebujeme umět skloubit. I tady nám skončil bipolární svět. Ten, komu se to daří či podaří, bude ve výhodě.

Záznamy, vystoupení i rozhovory z konference je možné shlédnout na internetové HR televizi Motiv8.

Povinné jsou pouze údaje označené
Pošlete nám nezávaznou poptávku:
Text zprávy:
Připojení souborů:
Přidat další přílohu
Kontrola proti spamu:
Opište přesně kód z obrázku