ROZŠÍŘENÍ SPOLUPRÁCE SE ZOO PRAHA

Jedním z našich novějších významných klientů se stala také pražská ZOO, která s námi navázala dlouhodobou spolupráci na základě prvotřídně vyhotovených korektur na téma chovatelství. Naše firma bude nyní zajišťovat nejen jazykové korektury, ale také překlady a tlumočení.

V sobotu 30. března se v pražské ZOO veřejnosti slavnostně otevřelo dlouho připravované Údolí slonů. Během této slavnosti bylo také pokřtěno první pražské slůně, jemuž bylo z téměř 12 000 návrhů vybrané jméno Sita. Na slavnostním otevření nechyběly ani známé osobnosti jako například pražský primátor Bohuslav Svoboda, jeho předchůdce Pavel Bém, ministr životního prostředí Tomáš Chalupa, ředitel pražské ZOO Miroslav Bobek, srílanský ministr pro ekonomický rozvoj Basil Rajapaksa a také ředitel Dehiwala National ZOO pan Anura De Silva, který pražské ZOO oficiálně předal dvě slonice Tamaru a Janitu. Anura de Silva také přislíbil, že daruje pražské ZOO ještě další dva slony, které jsou v jeho zemi symbolem blahobytu.

Na otevření pavilonu vystoupila známá česká kapela Čechomor, srílanský soubor Taxila Central College Cultural Troupea a v neposlední řadě také skupina afrických tanečníků a bubeníků.

Při této příležitosti zajišťovala naše firma pro pražskou ZOO překlady letáků, informačních tabulí, provozního řádu a různých popisků do anglického a ruského jazyka. Poskytli jsme pražské ZOO také tlumočnické služby na tiskové konferenci k otevření nového pavilonu slonů a to z českého jazyka do anglického a naopak.

Povinné jsou pouze údaje označené
Pošlete nám nezávaznou poptávku:
Text zprávy:
Připojení souborů:
Přidat další přílohu
Kontrola proti spamu:
Opište přesně kód z obrázku