ROZŠÍŘENÍ SPOLUPRÁCE SE SPOLEČNOSTÍ KAUFLAND

V letošním roce rozšířila naše agentura úspěšnou spolupráci s českými filiálkami nadnárodního koncernu Kaufland o další, tentokrát německé filiálky. Několika z nich zajišťujeme právní, ekonomické i technické překlady, a to jak ve variantě anglický a německý jazyk navzájem, tak mezi angličtinou, němčinou a dalšímu třiceti jazyky Starého kontinentu.

Historie společnosti se začala psát v roce 1930 v Německu, kde v současnosti patří Kaufland k vedoucím potravinářským řetězcům. V roce 1998 byla otevřena první prodejna v České republice

Kaufland nyní provozuje své prodejny také v Polsku, Chorvatsku, Rumunsku, Bulharsku a na Slovensku.

Společnost nabízí výběr z více než 20 000 položek zboží. Středem nabídky prodejen je oddělení s čerstvým zbožím, ať už jde o ovoce a zeleninu, mléčné produkty nebo uzeniny, sýry a jiné lahůdky u obslužného pultu nebo čerstvé pečivo rozpékané každou hodinu v pekárně.

Společnost Kaufland vyrábí masové speciality pod značkou K-Purland ve svém vlastním masozávodu v Modleticích u Prahy. Masozávod je držitelem certifikátu IFS, který je oceněním vysokého standardu ve výrobě, a nyní při posledním pravidelném kontrolním auditu jej znovu obhájil. IFS, International Food Standard, je standard, který slouží k posouzení jednotlivých značek jednotným přezkoušením bezpečnosti potravin a úrovně kvality výrobce.

Vedle nabídky potravin najdete v prodejnách i cenově výhodné zboží v oddělení domácích potřeb, textilu, elektra, papírnictví či hraček, sezónní výrobky, a zároveň týdně se měnící akční zboží.

Povinné jsou pouze údaje označené
Pošlete nám nezávaznou poptávku:
Text zprávy:
Připojení souborů:
Přidat další přílohu
Kontrola proti spamu:
Opište přesně kód z obrázku