PŘEKLAD O FRIDĚ GIANNINI PRO BURDA s.r.o.


 

Mezi nové zákazníky naší agentury letos přibyla společnost Burda s.r.o. Obrátila se na nás s požadavkem přeložit text o FRIDĚ GIANNINI, módní návrhářce, kreativní ředitelce italské módní značky Gucci. Článek nesl název „ Stylová lekce“ jak se oblékat podle Fridy a z turečtiny do češtiny jej přeložil náš erudovaný rodilý mluvčí.

 

Některé ženy často mění názor. Chvíli se jim líbí to a za chvíli zas ono... To ale není případ energické a charizmatické italské návrhářky Fridy Giannini. Její osobnost vyzařuje takovou sílu, sebedůvěru a bystrost, že je každému hned jasné, že nerozhodnost nemá v jejím životě, práci ani domově žádné místo. Jde o ženu, která přesně ví, co chce, a nebojí se za tím jít.

Byla to ona, kdo značce Gucci vrátil ženskost a křehkou smyslnost. Dnes jako kreativní ředitelka vládne celému impériu Gucci, od konfekce až po parfémy.

 

Kariéra Fridy Giannini začala v butiku jménem Elle, který patřil její babičce Lucianě. Po absolvování módní akademie začala pracovat pro značku Fendi a byla u toho, když vznikala slavná kabelka Baguette. V roce 2002 ji Tom Ford najal, aby pro Gucci navrhovala kabelky a kožené doplňky. V roli návrhářky doplňků slavila Frida spoustu úspěchů, například s návratem slavného květinového potisku Flora, který v šedesátých letech na šátcích nosila Grace Kelly. Brzy nato povýšila na kreativní ředitelku dámské konfekce a skoncovala s érou ultrasexy vzorovaných látek. Namísto toho se vrátila k ženštější tradici značky Gucci a uvedla její první kolekci v bohémském stylu. Konečně o rok později se stala šéfkou celého módního domu. A její výsledky mluví samy za sebe: prodeje jednotlivých kolekcí stále stoupají.

Povinné jsou pouze údaje označené
Pošlete nám nezávaznou poptávku:
Text zprávy:
Připojení souborů:
Přidat další přílohu
Kontrola proti spamu:
Opište přesně kód z obrázku