NAVÁZÁNÍ SPOLUPRÁCE SE ZOO PRAHA

Novým významným stálým klientem naší agentury se zkraje letošního podzimu stala ZOO Praha. Stalo se tak na základě předchozí zakázky, kterou jsme pro zoologickou zahradu hl. m. Prahy realizovali. Jednalo se o korektury textů s chovatelskou tematikou v anglickém, německém a ruském jazyce, v rozsahu 60 normostran. Odměnou za prvotřídní kvalitu jejich zpracování byla nabídka stálé spolupráce. Pro ZOO Praha tak v budoucnu zajistíme nejen veškeré další korektury ve zmíněných jazykových kombinacích, ale nově se na nás zoologická zahrada obrátila s důvěrou i ohledně vyhotovení všech odborných překladů spojených s jejím provozem. Této nabídky, jakož i pochvalného dopisu uvedeného níže, si nesmírně vážíme.

Dobré dopoledne,

byli jsme velmi spokojení s korekturami chovatelských textů, které jste mi včera posílala, a měli bychom proto zájem navázat další spolupráci i na poli překladů.

Těším se na spolupráci,

Lenka Brixová

publikační pracovnice

 

V současnosti soupeří zoologická zahrada s Pražským hradem o nejnavštěvovanější atrakci v zemi. Mezi její hlavní taháky patří skupina goril nížinných. Ale pro zoo je stejně cenný například bizarní pták člunozobec se zobákem velikosti obří boty nebo odchov varanů komodských. Proslulý chov koní Převalského píše v současnosti další kapitolu v dalekém Mongolsku, kam tyto koně zahrada vyslala k návratu do původní domoviny. Pražská ZOO žije opravdu velice pestrým životem. Pořádá řadu akcí, komentovaných krmení, nočních prohlídek a mnoho dalšího. Všechna zvířata se snaží ukázat v prostředí, které je jim vlastní. Podílí se také na záchraně ohrožených živočichů.

Povinné jsou pouze údaje označené
Pošlete nám nezávaznou poptávku:
Text zprávy:
Připojení souborů:
Přidat další přílohu
Kontrola proti spamu:
Opište přesně kód z obrázku