MANAŽERSKÁ KONFERENCE 2013

Stejně jako minulý rok i letos naše firma zajišťovala simultánní kabinové tlumočení angličtiny na jedné z největších Manažerských konferencí v oblasti managementu a personalistiky, kterou pořádá agentura MotivP. Tato konference proběhla 6. června v pražské Goja Music Hall.Letošní konference měla opět zajímavé téma. Tentokrát jím bylo „Transformační změna".

„Na změnu již nadále nemůžeme pohlížet jako na stabilní organizační trend, který nemá žádný vývoj. Současná doba je sice mnohem viditelněji zmítána akutními proměnami než dřívější, neznamená to však, že téma změny je novinkou. Proto je vhodné si položit základní otázku, jakou transformaci prodělává samotná změna? Jsou změny skutečně pouze dočasný trend, který musíme přežít? A jak vlastně budovat stabilní firmu v prostředí proměn?" *  Tyto i další otázky se řešili na letošní konferenci.

Konference je známá svou vysokou odbornou úrovní a i letos zde vystoupilo mnoho předních odborníků. Konferenci zahájil František Hroník, ředitel pořádající agentury MotivP. Poté vystoupil například Jiří Cienciala- manažer roku 2008 a předseda představenstva Třineckých železáren, zástupci ČEZ Tomáš Pleskač a Hana Krbcová, kardinál Dominik Duka, Leoš Novotný- generální ředitel LEO Express, Michal Feix- výkonný ředitel internetové stránky www.seznam.cz a mnoho dalších. Konferenci opět zakončil ředitel agentury MotivP František Hroník.

*(zdroj: www.hrnews.cz)

 

Povinné jsou pouze údaje označené
Pošlete nám nezávaznou poptávku:
Text zprávy:
Připojení souborů:
Přidat další přílohu
Kontrola proti spamu:
Opište přesně kód z obrázku